Diyetisyen2019-12-26T16:42:31+03:00

Diyetisyen Havva Köksal

Halk sağlığının korunmasını ve devam ettirilmesini kendine görev edinmiş diyetisyen

Diyetisyen Havva Köksal 2019 yılından beri İstanbul Pendik ofisinde danışanlarına diyet, sağlıklı beslenme, zayıflama, kurumsal beslenme danışmanlığı, obezite tedavisi, kilo verme ve kilo alma konularında diyetisyenlik hizmetleri vermektedir.

Diyetisyene başvurduktan sonra izlenecek adımlar

  • Diyetisyenin danışandan detaylı anamnez alması

  • Gerekli kan tahlili ve biyokimyalarının talep edilmesi

  • Danışanın diyet listesinin hazırlanması

Danışanın diyet listesi hazırlanırken diyet tamamen kişiye özel hazırlanır. Bireyin kişisel özellikleri, istekleri, sosyo ekonomik durumu , yaşam tarzı dikkate alınarak diyet listeleri düzenlenir.

Pendik Diyetisyen

Yüzyüze diyetisyen danışmanlığı için İstanbul Pendik Kurtköy Yenişehir’deki ofisimizde hizmet veriyoruz. Pendik bölgesinde ikamet ediyorsanız ve bir diyetisyene ihtiyacınız varsa diyetisyen ücretleri ve beslenme danışmanlığı & diyet paketi fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

Diyetisyen Havva Köksal
Diyetisyen Havva KöksalDiyetisyen & Sağlıklı Beslenme Danışmanı
Vücut Analizi Cihazı
Vücut Analizi Cihazı
Diyetisyen Gözetiminde Profesyonel Vücut Analizi
Diyetisyen Ofisi
Diyetisyen Ofisi
Pendik – Kurtköy – Yenişehir

Güncel Diyet & Sağlıklı Beslenme Haberleri

Merhaba Havva Hanım, sizinle eşimin aracılığı ile tanıştım. Sporcu olmama rağmen hareketsiz hayat tarzı ve sağlıksız beslenme şeklinden ötürü kilo alımım artmıştı. Sizin verdiğiniz diyet sayesinde 7 kg verdim ve beslenmedeki yapmış olduğum hataları görüp nasıl beslenmem gerektiğini öğrendim. Şuan daha sağlıklı ve dikkatli besleniyorum. Her şey için teşekkürler. Başarılar diliyorum.

İbrahim E., 35 Yaşında

Kilo problemimden dolayı Havva hanıma başvurdum. 1 ay gibi kısa bir sürede 5 kilo verdim. Görenler bendeki değişime çok şaşırdı. Kendisine gerçekten çok teşekkür ederim.

Ünzile K., 40 Yaşında

Aşırı kilo problemim yoktu, bununla birlikte bir kaç kilo fazlalığımı vermekte zorlanıyordum. Havva Hanım’a başvurdum. Kendisi sayesinde son 2-3 kilomu verdim. Kendisine çok teşekkür ederim.

Aleyna K., 21 Yaşında

Göbek fıtığı sebebiyle hastaneye başvurmuştum. Doktor kilo vermem gerektiğini söyledi. Bundan dolayı diyetisyene başvurdum. Aynı zamanda bağırsağımın bir kısmı alınmıştı ve beslenmem gerçekten çok problemliydi. Bağırsak hareketliliğinden doğru dürüst dışarı çıkamaz olmuştum.

Diyetisyenim  beslenmemi düzenledi ve beslenmemde yanlışlarımı görmemi sağladı. Yaklaşık 3 ayda 10 kilo verdim. Artık daha rahat dışarı çıkabiliyorum ve göbek fıtığım küçüldüğünden ameliyata bile gerek kalmadı. Teşekkürler…

Emine K., 61 Yaşında

Merhabalar Havva Hanım, öncelikle titiz çalışmanız ve danışanlara karşı duyarlı oluşunuzdan ötürü size teşekkür ediyorum. Sizinle hamilelik sürecimi sağlıklı şekilde geçirdim toplamda 12 kg alarak, 4 kiloluk sağlıklı bir bebek dünyaya getirerek güzel bir süreç yaşadım. Doğumdan kısa bir süre sonra doğum öncesi kiloma dönmüş durumdayım. Hamilelik sürecim ve sonrasında ki sağlıklı beslenmem, kontrollü gitmem ve kilo takibi sayenizde çok iyi sonuçlar verdi. Bebeğime çoklu besin alerjisi teşhisi konulduktan sonraki süreçte anne beslenmesinin önemini anlatmanız ve veganlığa yakın diyet yapmamın şart olması bu konuda beni bilinçlendirmeniz diyet programımı yönetmeniz ve yardımcı olmanızdan ötürü size çok çok teşekkür ederim. Başarılar diliyorum. Sevgiyle kalın..

Sema E., 34 Yaşında

Havva Hanım işinizde çok başarılı ve çok iyisiniz, her konuda yardımcı olup sağlığımız için elinizden geleni yaptınız.  Sadece bizi zayıflatmakla kalmayıp sağlıklı beslenmemizi sağladınız. Size teşekkür ederim.

Nercivan D., 38 Yaşında

Online Gebelik Diyeti ile Sağlıklı bir Hamilelik Dönemi sizleri bekliyor.

Online Diyet Programına katılmak için detaylar…

Online Diyet
Go to Top